Menu Zavřeno

O nás

Náš eshop byl založen v roce 2018. Prodáváme použité převážně dámské oblečení – dovoz z holandského města Venlo, dále pak z rakouského Innsbrucku a také z londýnského originálu.

Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Navíc při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.

Nakupovat u nás je zábava!

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Na našem e-shopu najdete mix z dámských triček, halenek, mikin, svetříků, šatů, sukní, vest a kalhot v jakosti CREAM a FIRST QUALITY, tedy méně nošené bez jakýchkoliv kazů, rozparků či fleků ( dovoz z holandského města Venlo, dále pak z rakouského Innsbrucku a také z londýnského originálu ).

Rovněž zde naleznete něco málo z pánského sortimentu, jako jsou mikiny nebo trička. Během roku 2019 přidáme sekci DOPLŇKY.

AKTUÁLNĚ probíhá VÝPRODEJ zboží. Nakupte za nízké ceny.

Nevlastníme kamennou prodejnu, ale pouze e-shop. Platba probíhá formou převodu na účet, využít můžete hned tři druhy bank. Vyzkoušení oblečení je možné po dohodě.

V případě, že máte ke zboží jakýkoliv dotaz nebo se potřebujete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat přes facebookové stránky, kde dokážeme reagovat téměř okamžitě.

www.modnisekac.eu